Gecelikler

tarafından İÇ ÇAMAŞIRI kategorisinde 28 Eylül 2013 tarihinde yayınlanmıştır .

Rahat bir gece geçirmek için özel kumaş türleri kullanılarak üretilmiş gecelikler, kişinin gün boyu zinde kalması için gerekli uykuyu güzel bir şekilde almasına yardımcı olacak iç giyim ürünlerindendir.

geceliklerVücudu sıkan ve kumaşı nedeniyle rahatsızlık veren giyim ürünleri ile uykuya dalmak oldukça zor olacaktır. Vücudun kendini uykuya hazırlaması için gereken rahatlığı sunamayan bu tür ürünlerin kişinin uyku kalitesine zarar verdiği bilinmektedir. Gecelikler ise özel tasarlanan ferah yapıları ile kişiyi uykuya hazırlamaya olacak en önemli bayan iç giyim unsurlarındandır.

Bayan geceliklerde sıkça kullanılan saten kumaş, kaygan ve rahat yapısı ile öne çıkmaktadır. Görünüşte ipek geceliklere benzetilebilen saten kumaşlar, dayanıklılık söz konusu olduğunda ipek kullanılan geceliklerin önüne geçmektedir. Saten geceliklerin kolay temizlenebilmesi, bayanların gecelik tercihlerinde göz önünde bulundurulan önemli ayrılardandır.

Bayanlar zevklerine göre askılı tip gecelikleri veya etek tarzında olan gecelik modellerini tercih edebilirler. Cesur bayanlar için gecelikler ayrı bir kategoriye ayrılmıştır. Fantazi gecelikler, özel gecelerinde çekici ve sıra dışı gözükmek isteyen bayanlara ayrı bir cazibe katmaktadır. Dantelli, yırtmaçlı ve transparan tasarımlar içeren fantezi gecelikler renkli gecelerin vazgeçilmez yapıtaşlarındandır.

geceliklerYine hamile ve lohusa dönemi için hazırlanan bayanlar için hamile gecelikler ve lohusa gecelikler üretilmektedir. Özellikle hamilelik sonrasında bayanların içinde bulunacağı lohusalık sürecinde kullanılacak lohusa gecelikler, bayanların rahat ve stresten uzak olmalarını sağlayabilecek ferah giyim ürünleri arasındadır.

Gecelik seçimi yaparken bedeni çok sıkmayacak, rahat geceliklerin tercih edilmesi rahat bir gece için oldukça önemlidir.

Ünlü bayan iç giyim markalarının birbirinden şık ve çekici bayan geceliklerini düşük fiyat avantajlarının yanı sıra kredi kartlarına taksit imkanları ile Topuklu Moda’da inceleyebilir, gizli paketleme avantajları ile gecelik siparişlerinizi hemen verebilirsiniz.

Etiketler: Bayan Gecelikler, Gecelikler ve Fiyatları, Gecelik Modelleri, Gecelikler Son Güncelleme: 28 Eylül 2013

Yorumlar

Yorum Yazın

Ceyap Yazın

* Adınız:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site adresi http://)
* Açıklama:
Topuklu Moda 2013